субота, 23 лютого 2019 р.

ЩоденникТиждень математики

День п"ятий. Математична інтерактивна гра "Створи вишиванку" для учнів 5 - 6 класів. 
                                   Підведення підсумків  творчої роботи - конкурсу "математичних вишиванок"
        Створювали свою вишиванку в ході захоплюючої інтерактивної гри три команди учнів 5 - 6 класів :"Нулики", "Дріб" та "Модуль". 

        Гра вчила креативно мислити, сприяла розвитку інтересу учнів до математики, вмінню працювати в групі, виховуванню  доброти, взаємоповаги, готовності приймати відповідальні  рішення. Граючись, учні закріпили знання з теми"Дроби: звичайні та десяткові" - однієї з найважливіших в курсі математики.

четвер, 21 лютого 2019 р.

Щоденник Тижня Математики

День четвертий.  "Найрозумніший - 2019" для всіх, хто думає, що він саме такий

     Бажаючих поборотися за титул найрозумнішого за версією Пологівського НВК виявилося чимало. Зокрема, стовідсоткову готовність до змагань виявили дев"ятикласники. У І турі учні показали добру ерудованість, відповівши на велику кількість різнопланових тестових запитань, зокрема, за малюнками та фотографіями. У ІІ турі учасники вибирали тему, у якій, на їх думку, вони найкомпетентніші. Такими темами виявилися: "Алгебра", "Мова", "Загадки", "Тварини", "Геометрія", "Основи здоров"я", "Географія" та "Секрет". 

Щоденник Тижня Математики

День  третій «Що? ДЕ? Коли?»  для учнів 8 – 9 класів
          Створенню позитивної атмосфери гри "Що? Де? Коли?" сприяли "справжня" рулетка та "справжній" пісочний годинник, який строго відміряв час, рівний 1 хвилині. І коли капітан команди "Ігрек" Слухай Валентин чи капітан команди "Вектор" Козирєв Артем крутили рулетку (анімації в цій презентації були неперевершені), команди із завмиранням серця чекали, на якому номері зупиниться стрілка. Запитань було 12: з історії математики, запитання з логічним навантаженням та завдання практичного спрямування. Всі завдання  сприяли реалізації діяльнісно-компетентнісного підходу та формуванню математичної компетентості - однієї з 10 основних компетентностей НУШ. 

середа, 20 лютого 2019 р.

Щоденник Тижня Математики

День другийІнтелектуальна гра «Ми любимо математику» для учнів 5 – 8 класів
    Дві неординарні команди, "Трикутник" та "Квадрат", проявивши творчий підхід, спочатку створили креативні  емблеми у відповідності зі своїми назвами.  
          Далі, після "Математичної  розминки",  перейшли до  І туру змагань під назвою "Калейдоскоп", де відповідали на  цікаві запитання з різних розділів математики".
         ІІ тур "Відгадайте" або "Показуха" дуже сподобався командам.
              Капітани команд отримали картки зі словами. Кожен з них мав пояснити своїй команді математичний термін, не називаючи його вголос. Завдання команди – відгадати його. І "Трикутник" і "Квадрат" з показухою справилися на відмінно.

вівторок, 19 лютого 2019 р.

Щоденник Тижня Математики

День перший. Математичний квест для учнів 5 - 7 класів

     З непідробленою цікавістю збірні команди учнів 5 - 7 класів виконували завдання на пунктах "Розминка", "Анаграма", "Дешифрувальник", "Паркування", "Ерудит".
     Команді "Енштейники" (капітан  Іллічов Сергій) найбільше сподобалося працювати на пунктах "Дешифрувальник" та "Ерудит", а команді "Медіана" (капітан Переносов Олександр) на пунктах "Анаграма" та "Паркування".  З різницею у 7 балів перемогла команда "Енштейники". 

Вшануймо математику та математиків

Тиждень Математики в Пологівському НВК
     Щороку пологівські школярі разом зі своїми наставниками віншують, і це вже стало доброю традицією, ЇЇ Величність - Математику.
       Тиждень Математики почався в цьому році з урочистої лінійки 18 лютого. 

     В плані проведення математичного тижня багато захоплюючих інтелектуальних ігор, творчих конкурсів, цікавих практичних завдань, які сприятимуть формуванню математичної компетентності учнів. 
                                
Тиждень Математики
Понеділок
1.                Урочисте відкриття Тижня математики.
2.                Математичний квест для 5 – 7 класів.
Вівторок
1.                Конкурс «математичних вишиванок» (орнамент з геометричних фігур, цифр, символів). Техніка виконання – олівці, фломастери, фарби.  Індивідуальні роботи та колективна робота від класу.
2.Інтелектуальна гра «Ми любимо математику» для учнів 7 – 8 класів.
Середа
«Що? Де? Коли?» для учнів 8 – 9 класів
Четвер
Математична інтерактивна гра «Вишиванка» для учнів 5-  6 класів
Пятниця
«Найрозумніший  - 2019» для всіх, хто сподівається, що він саме такий. 
Підведення підсумків. Нагородження переможців.


вівторок, 5 лютого 2019 р.

Зміни у ДПА

  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "картинка ученик с книгой"З 25 січня 2019 року набув чинності новий порядок проведення ДПА.  Зі змінами та доповненнями можна познайомитися за посиланням.